Siłowniki hydrauliczne

Siłowniki hydrauliczne w wykonaniu specjalnym.

Agregaty hydrauliczne

Agregaty ...

Prasy brykietujące BISON

Brykieciarka BISON II strong o wydajności 220kg ÷ 300kg i zagęszczeniu brykietu do 1,4

Linie technologiczne

Produkujemy linie technologiczne do brykietowania trocin, wiórów stalowych, aluminowych i metali kolorowych.

> 4 3 2 1 <

Producent siłowników hydraulicznych i innych elementów – o firmie WROPOL

siedziba Wropol

Prawie 30 lat doświadczenia, rozbudowana oferta, wysoko wykwalifikowana kadra pracowników oraz najwyższa jakość wszystkich produktów i usług to główne atuty przedsiębiorstwa WROPOL ENGINEERING. Zajmujemy się kompleksową realizacją projektów związanych z hydrauliką siłową w oparciu o dokumentację dostarczaną przez klienta oraz własną, którą przygotowuje nasz dział badawczo-rozwojowy. Ponadto nasza firma dostarcza paliwa i realizuje projekty inwestycyjne.

Jesteśmy doświadczonym i zaufanym producentem siłowników hydraulicznych, w tym siłowników teleskopowych i wielu innych elementów hydrauliki siłowej, które od wielu lat są chętnie wybierane przez firmy w Polsce i za granicą, m.in. w Niemczech, Rosji czy Norwegii. Nasza oferta obejmuje także projektowanie i produkcję linii technologicznych do brykietowania trocin i wiórów stalowych.

Naszym najważniejszym celem jest udana, korzystna dla obu stron współpraca z klientem. WROPOL zapewnia Państwu pełen profesjonalizm, terminową realizację zamówień, konkurencyjne ceny oraz najwyższy standard jakości.

Od 1998 roku pracujemy zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością EN ISO 9001:2008, spełniamy najwyższe wymagania i nieustannie się rozwijamy, wprowadzając do produkcji najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Współpracujemy z ośrodkami Naukowo-badawczymi takimi jak:

  • Instytut Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn Politechniki Wrocławskiej,
  • Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Warszawie,
  • Instytut Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie.
siedziba Wropol