Siłowniki hydrauliczne

Siłowniki hydrauliczne w wykonaniu specjalnym.

Agregaty hydrauliczne

Agregaty ...

Prasy brykietujące BISON

Brykieciarka BISON II strong o wydajności 220kg ÷ 300kg i zagęszczeniu brykietu do 1,4

Linie technologiczne

Produkujemy linie technologiczne do brykietowania trocin, wiórów stalowych, aluminowych i metali kolorowych.

> 4 3 2 1 <
WROPOL ENGINEERING to firma, w której nieustannie inwestujemy w innowacje, nowe propozycje w ofercie i udogodnienia dla naszych klientów. Oprócz rozwijania i usprawniania produkcji siłowników hydraulicznych, agregatów i innych elementów hydrauliki siłowej, oferujemy Państwu również konstrukcje specjalne, dostosowane do indywidualnych potrzeb.
 

Doświadczona kadra, nowoczesne metody wspomagające konstruowanie, nowoczesny park obrabiarkowy pozwalają na zaprojektowanie i wykonanie wyrobów o wysokim stopniu przetworzenia.

Jeżeli istnieje taka potrzeba projektujemy konstrukcje i urządzenia z wykorzystaniem komputerowych systemów wspomagania projektowania. Powstałe modele poddawane są badaniu pod kątem wytrzymałości przy udziale jednostek badawczych wyższych uczelni.

Dokładamy wszelkich starań, aby konstrukcje specjalne spełniały potrzeby klienta pod względem funkcjonalności, innowacyjności, wysokiej jakości wykonania i podatności serwisowej.

Posiadając niezbędne doświadczenie, specjalistyczną kadrę i odpowiednie wyposażenie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani prosimy o kontakt z nami lub przysłanie zapytania na adres hydraulika@wropol.pl. Zapraszamy także do zapoznania się z pozostałymi częściami naszej oferty, gdzie znajdą Państwo m.in. różnego typu zawory hydrauliczne.